Dlaczego stoły Habys

DLACZEGO STOŁY FIRMY HABYS?

Gwarancja jakości

To efekt ponad 13 lat doświadczeń i know-how inżynierów, konstruktorów i stylistów HABYS oraz ścisłej współpracy z największymi autorytetami z dziedziny masażu, jak również „zwyczajnymi” użytkownikami sprzętu. Jakość HABYS to gwarancja unikalnej jakości jaką oferujemy. Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii „hand made”.


Bezpieczeństwo i solidność

To między innymi: unikalna konstrukcja mechanizmów regulacji wysokości zapobiegających zerwaniom mocowań i drganiom podczas pracy. W naszych produktach stosujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce i półfabrykaty pochodzące od sprawdzonych, dużych polskich firm. Są to między innymi superwytrzymałe połączenia z wykorzystaniem atestowanych linek i specjalnej klasy śrub połączeniowych.


Atrakcyjność i solidność

To gwarancja estetyki i komfortu użytkowania. Produkty HABYS posiadają nowoczesną stylistykę oraz zróżnicowaną i modną kolorystykę, doskonale podkreślają i wpisują się w atrakcyjny wystrój gustownych wnętrz gabinetów, salonów masażu i ośrodków Spa.

 

Dbałość o komfort

To dodatkowe akcesoria zaprojektowane przy pomocy szkoleniowców tak, by przynosiły komfort i ułatwiały pracę tym którzy z nich korzystają. Dodatkowo wprowadzony unikalny system tulei ślizgowych, chroni przed „efektem skrzypienia” podczas pracy. Wielowarstwowa konstrukcja blatów zapewnia właściwą miękkość przy zachowaniu odpowiedniej sztywności i odporności na odkształcenia.

 

Dbałość o szczegóły

To “na pierwszy rzut” oka mało widoczne cechy produktów, które użytkownicy doceniają w trakcie eksploatacji. To między innymi doskonale dopracowane elementy konstrukcyjne i wykończeniowe; wygodne w transporcie uchwyty, pewne mocowania, antypoślizgowe stopki, dodatki eliminujace tarcie, przeszycia z wykorzystaniem nici wykonanych w 100% z jedwabiu poliestrowego, odpornego na światło, czynniki chemiczne i tarcie; a przede wszystkim perfekcyjnie, „ręcznie dopieszczone” elementy drewniane.

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 624 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
Bardzo solidna drabinka, wykonana na wymiar; dobry kontakt.
2024-05-15
Bardzo profesjonalna obsługa i szybka wysyłka.
pixel