UWAGA:
Na zdjęciach pokazano stoły wyposażone w dodatkowe opcje jak sterowanie z ramy. Są one dostępne jako opcje stołu. Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem stołu oraz jego opcjami w celu indywidualnej konfiguracji.
W uwagach do zamówienia prosimy o wskazanie koloru stołu. Z listy rozwijanej prosimy wybrać jedną z opcji sterowania wysokością stołu.
W SKŁAD ZESTAWU WCHODZĄ:
- Stół rehabilitacyjny Osteoflex Advanced - 1szt.
CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU:
Stół rehabilitacyjny Osteoflex Advanced firmy Gymna to zawansowane rozwiązanie charakteryzujące się niezwykle stabilną konstrukcją (Gymna Stability Profilie - GSP) złożone z siedmiu segmentów. Regulacja wysokości w zakresie 45-95cm odbywa się przy pomocy:
- pilota nożnego w wersji elektrycznej
- ramy sterującej w wersji elektrycznej
- pedała "pompującego" w wersji hydraulicznej.
Opcje regulacji stołu (wybór z listy rozwijanej w górnej części karty produktu):
- regulacja przy pomocy pilota nożnego - pilot nożny posiada dwa przyciski, jeden do podnoszenia stołu, drugi do jego opuszczania
- przy pomocy ramy sterującej - sterowanie przy pomocy ramy sterującej to droższe rozwiązanie niż pilot nożny jednak daje większy komfort terapeucie/masażycie podczas wykonywania zabiegu
- regulacja hydrauliczna przy pomocy pedała pompującego - rozwiązanie w przypadku braku możliwości podłączenia do prądu lub konieczności używania różnego rodzaju przedłużaczy co nie wpływa pozytywnie na estetykę. Regulacja w takim przypadku odybwa się przez pompowanie pedałów.
Wyposażenie dodatkowe lub opcjonalne stołu:
Dobranie dodatkowego wyposażenia możliwe jest poprzez zaznaczenie opcji w dolnej części opisu "WYPOSAŻENIE UZUPEŁNIAJĄCE / PRODUKTY POWIĄZANE"
- Uchwyty na pasy stabilizacyjne dla stołów wersji ADVANCED i LUXE (niedostępne dla stołów o szerokości 60 cm) (DOPŁATA 645zł brutto) -umożliwia zamocowanie pasów stabilizacyjnych do stołu
- Elektryczna regulacja sekcji zagłówka dla stołów w wersji ADVANCED i LUXE (DOPŁATA 1213zł) - zamiast standardowo zamontowanych sprężyn gazowych istnieje możliwość wykorzystania siłownika elektrycznego do regulacji.
- Elektryczna regulacja części środkowej dla stołów w wersji ADVANCED i LUXE (DOPŁATA: 1085zł) - zamiast standardowo zamontowanej sprężyny gazowej istnieje możliwość wykorzystania siłownika elektrycznego do regulacji. Nie można jej stosować wraz z opcją elektrycznego sterowania zagłówka.
- leżysko o szerokości 60cm (DOPŁATA 369zl brutto) - jeżeli standardowe leżysko o szerokości 67cm Ci nie odpowiada, masz opcję dostosować jest do swoich potrzeb.


KOLORY TAPICEREK:
UWAGA: Czas realizacij zamówienia dla kolorów agave, atoll oraz mandarin może ulec wydłużeniu o ok. 2 tygodnie.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
carbon |
chrome |
havana |
ivory |
marble |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
pacific |
sahara | agave |
atoll | mandarin |
![]() |
||||
|
terracotta |
PLIKI DO POBRANIA:
Konstrukcja stołu | metalowa |
Liczba segmentów | 7 |
Długość | 202 cm |
Szerokość | 67 cm |
Kąt pochylenia zagłówka: | +30 / -72 |
Kąt pochylenia sekcji środkowej | 0 / +20 |
Kąt pochylenia podnóżka | 0 / +75 |
Waga bez wyposażenia | 105kg |
Wysokość (regulowana) | 45 - 95 cm |
Dopuszczalne obciążenie | 200 kg |